محمد حسین بختیاری

محمد حسین بختیاری

مدیر تیم ارتباطی دیگر

درباره استاد:
محمد حسین بختیاری بنیان‌گذار گروه آموزشی ارتباطی دیگر است. بزرگترین دغدغه‌ی او نحوه نوع ارتباطات انسانها بایکدیگر است و از زمان فعالیت کاری خود همواره سعی در آموزش و ارائه مهارت های ارتباطی افراد با یکدیگر بوده است. او همچنین یکی از فعالان ارتباط با مشتریان در حوزه تلکام است.

آدرس ایمیل

mohamadhosein.b@gmail.com

صفحه اینستاگرام

@ertebatidigar

شماره تماس

09336262944

تلگرام

@ertebatidigar

آدرس

تهران، خیابان ولیعصر، گوچه گل، ساختمان گل

ماموریت و بیوگرافی

محمد حسین دارای مدرک کارشناسی در حوزه فناوری اطلاعات و همچنین ارتباطات است. او یک فعال در زمینه ارتباط با مشتری است و از این طریق از بسیاری از کسب و کار ها بصورت داوطلبانه گره گشایی کرده است. همچنین او همواره با تدریس مباحث ارتباطات و توسعه فردی سعی در رشد و پیشرفت افراد جهت برقرای ارتباطی ساده و شفاف نموده است.

محمد حسین بختیاری از سال 86 با ورود به حوزه ارتباط با مشتری در یکی از شرکت های بزرگ ارتباطات سیار(تلکام) فعالیت حرفه ای خود را شروع نمود و هم اکنون نیز با سمت مدیریت ارتباط با مشتریان در یکی از شرکت های ارتباطات سیار، در حال خدمت رسانی به ایرانیان عزیز می باشد.

او مشاور بسیاری از شرکت های دارای مرکز تماس و ساختار مشتری مدارانه بوده و همیشه در تلاش است که اصول مشتری مداری بصورت کامل در شرکت ها چه برای مشتریان داخلی و چه مشتریان خارجی پیاده سازی گردد.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس